هاست بهینه سازی شده (پرسرعت)

یکی از موارد مهم در بحث بهینه سازی سایت و ارتقا در گوگل، خرید یک هاست پرسرعت مناسب می باشد. ما با رعایت فاکتورهای موثر در سئو و پیکربندی یک سرور سطح بالا این امکان برای شما فراهم آورده ایم.
با خرید هاست بهینه سازی شده می توانید سایتی پرسرعت و پایدار داشته باشید که شانس بیشتری برای بالاتر دیده شدن در گوگل خواهد داشت. البته هاستینگ ارایه شده صرفا در زمینه سئو مورد توجه نبوده و در کل یک هاستینگ لوکس و سطح بالا برای افرادی است که به سایت خود اهمیت می دهند. طبیعتا با خرید هاست سئوزبرا امتیاز سایت شما در جی تی متریکس، پینگدام و گوگل پیج اسپید افزایش می یابد.
ویژگی های متمایز سرور ما به نسبت هاستینگ های عادی در زیر بیان شده است.

در صورتی که از سیستم وردپرس استفاده می کنید می توانید از سرویس افزایش سرعت سایت وردپرس نیز در کنار این سرویس جهت بهینه سازی بیشتر استفاده کنید.

خرید هاست بهینه شده (سئو شده)

  • 1 گیگابایت
  • پهنای باند نامحدود
  • بهینه سازی شده
  • ماهیانه ۳۹ هزار تومان
  • 5 گیگابایت
  • پهنای باند نامحدود
  • بهینه سازی شده
  • ماهیانه ۵۹ هزار تومان

وِیژگی های خاص هاست سئوزبرا

هارد SSD (سه برابر سریع تر از هاردهای معمولی)

استفاده از هاردهای SSD گرچه هزینه بالایی را متوجه مالک سرور می کند ولی موجب افزایش چند برابری سرعت خواندن اطلاعات در سرور می شود. کلیه هاردهای سرورهای ما از نوع SSD نسل جدید می باشند. هزینه استفاده از این نوع هارد بسیار بالاتر از هاردهای معمولی HDD بوده و تا ۱۰ برابر نیز می تواند گرانتر تمام شود. به همین علت استفاده از این نوع هارد در دیگر سرورهای فروشنده هاست، به علت عدم صرفه اقتصادی رواج ندارد.

RAID 10 (چهار برابر سریع تر از سایرین)

با نصب هاردهای سرور بصورت ۱۰ Raid سخت افزاری، در لحظه اطلاعات سایت را روی چهار هارد مجزا ذخیره می شود. این مساله باعث می شود حتی در صورت سوختن هر هاردی هیچ اطلاعاتی از دست نرود. علاوه بر این این نوع کانفیگ سرور که هزینه بالایی دارد منجر به افزایش قابل توجه سرعت خواندن اطلاعات نیز می شود. با توجه به اینکه در حال حاضر ۴ هارد روی سرور نصب می باشد سرعت Read تا ۴ برابر سریعتر از یک سرور دارای یک هارد SSD خواهد بود.

متصل به CDN (سرعت اتصال بالا در تمامی نقاط جهان)

CDN یا شبکه تحویل محتوا، تکنولوژی جدیدی است که در راستای افزایش سرعت اتصال به سرور در هر نقطه از زمین را فراهم می کند. در واقع در این فرآیند اطلاعات سایت شما علاوه بر سرور اصلی بروی ده ها سرور دیگر نیز نگهداری شده و بسته به اینکه بازدید کننده از کدام کشور قصد بازدید از سایت شما را داشته باشد از نزدیکترین سرور به محل زندگی خود اطلاعات سایت شما را دریافت کرده و اصطلاحا سرعت پینگ بالاتری خواهد داشت. سئوزبرا نماینده رسمی CDN CloudFlare امریکاست. امکان دسترسی به تنظیمات CDN در کنترل پنل هاست شما فراهم آمده است.

بهینه سازی خودکار کدها و افزایش امتیاز در گوگل پیج اسپید تست

ماژول پیج اسپید تهیه شده توسط شرکت گوگل روی سرور ما نصب و فعال می باشد. در این حالت کلیه سایت هایی که مایل باشند می توانند با استفاده از فعال بودن این ماژول بدون داشتن هیچ گونه دانش تخصصی و نیاز به صرف وقت و نصب افزونه ها و یا انجام تغییرات در کدهای سایت خود، نسبت به بهینه سازی کدها، تصاویر و سرعت لود سایت خود بر اساس معیارهای گوگل پیج اسپید و جی تی متریکس و پینگدام اقدام کنند. تفاوت سرعت لود سایت در حالت روشن و خاموش بودن این ماژول براحتی در ابزارهای تست سرعت اینترنت قابل مشاهده است.

افزایش خودکار سرعت سایت در گوگل پیج اسپید تست

بکاپ روزانه، هفتگی و ماهانه در سرور بکاپ جداگانه

بصورت روزانه هفتگی و ماهانه نسخه هایی از داده های سایت های روی سرور ما ذخیره و نگهداری می شود. تمام بکاپ ها و نسخه های کپی، برای امنیت بیشتر در یک دیتاسنتر مجزا روی سروری جداگانه در کشور دیگری نگهداری می شود. اینکار در مقایسه با روش های معمول دیگر از جمله نصب یک هارد مجزا برای بکاپ گیری گرچه موجب تحمیل هزینه بیشتر می شود ولی در صورت خرابی سیستم، تحریم، آتش سوزی، هک و یا قطعی سرور در دیتاسنتر فعلی و عدم دسترسی به هر دلیلی به سرور فعلی می توان داده ها را از سرور دیگر تهیه کرد. امنیت اطلاعات شما کاملا جدی گرفته شده است.

امنیت مناسب با کلودلینوکس

اگر دقت کرده باشید شما نیز ممکن است در نتایج جستجوی گوگل با نتایجی مواجه شده باشید که زیر آن ها نوشته شده است : “این وبگاه ممکن است به رایانه شما آسیب برساند.” طبیعتا مخاطبان تمایلی جهت کلیک کردن روی چنین سایت هایی ندارند. این سایت ها در واقع سایت های آلوده شده با بدافزارها به علت پایین بودن سطح امنیتی هستند. در هاستینگ سئوزبرا از سیستم عامل تجاری کلودلینوکس که به داشتن امنیت بالا مشهور است استفاده شده تا سایت شما از سطح امنیتی بالاتری برخوردار باشد.